تعین کاشی کار برای تعمیرات کاشی کاری در کوتاهترین زمان توسط کارشناس متخصص.

تمامی کاشی کاران دارای بیمه مسولیت و حوادث و همچنین گواهی انجام کاشی کاری میباشند

خدمات کاشی کاری، سرامیک کاری، سنگ کاری برای تعمیرات و بازسازی سرویس بهداشتی وآشپزخانه با ارزانترین تعرفه

دو دهه فعالیت با حضور کاشی کار و سرامیک کار ماهر درخدمات ساختمان اعم از بازسازی و تغییرات داخلی

آمادگی اجرای و نصب در تمام نقاط تهران وحومه برای تعمیرات جزیی (در حد چند ساعت) + کار های متوسط (در حد چند روز) و کارهای بزرگ مطابق با زمانبندی شما جهت بازدید و اجرا.

با خیال راحت کاشی کاری جزیی و بازسازی خود را به ما بسپارید. شماره تماس ۰۹۳۳۷۹۸۱۰۶۶

نصاب کاشی

کاشی کار

معیار های انتخاب کاشی کار و سرامیک کار

کاشی کار‌ حرفه‌ای برای نصب کاشی و سرامیک در فضاهایی مثل بین کابینت، سرویس‌ بهداشتی همچنین فضاهای بیرونی مثل پارکینگ و حیاط و تراس فعالیت خود را اغاز میکند. گاهی کاشی کار با نصب کاشی با نصب سرامیک به کار خود پایان میدهد یا کاشی کار بعد از نصب روشویی جدید و به منظور پوشاندن ظاهر نامناسب بوجود آمده پس از بنایی یا لوله‌کشی عملیات خود را پایان میدهد. در برخی موارد بعد از اتمام فعالیت نصاب کاشی صاحب خانه دست به عملیات بازسازی دیگری هم میزند که در این موارد همکاران مجموعه یاور میتواند کمک مشاور شما و سپس با نظر شما بازسازی را اجرا کنند. پیشنهاد میگردد قبل از خرید کاشی یا سرامیک با نصاب کاشی یا کاشی کار خود هماهنگی لازم راانجام دهید ممکن است نکته از جمله ابعاد کاشی و نوع کاشی کف و غیره که از دید شما پنهان مانده باشد و تاثیر بسزایی در اجرای کار شما داشته باشد. عوامل متعددی هستند که بر دستمزد کاشی کار تاثیرمی‌گذارند از جمله محله، میزان ساعات کاری، پترن یا طرح کاشی.

کاشی کار و کاشی کاری

در انتخاب کاشی کار شایداین توصیه‌ جدی گررفته نشوداما اگر به طور مثال شیب محل نصب اصولی نباشد و یا عایق‌بندی سطوح درست اجرا نشود 6 ماه بعد باید دو برابر هزینه کنید که آن را تخریب و یک بار دیگر با یک کاشی کار با تجربه تر نصب کاشی را انجام دهید و احتمالا هزینه سنگین‌تری به شما تحمیل خواهد شد.

بیشتر کاشی کاران برای نصب کاشی و نصب سرامیک قیمت اعلامی خود را بر اساس متراژ کار برآورد می‌کنند یا در مواردی هزینه بر اساس روز مزد محاسیه میکنند که پارامتر های دیگری از جمله زیرسازی و اینکه اصولا کار کجا انجام‌می‌شود تاثیر دارد. با توجه به این موارد سفارش نصب کاشی و سرامیک توسط کاشی کار در مجموعه یاور ابتدا کارشناسی و قیمت به شما جهت تصمیم گیری خواهد بود

کاشی کار و کاشی کاری

یکی از بیشترین استفاده از کاشی و سرامیک در مکان های سرویس بهداشتی و حمام میباشد. انتخاب نوع کاشی و سرامیک به دلیل بافت ظریف و مرزبندی خاصی که دارند فضای رنگی ملایم و مطبوعی را بوجود می‌آورند. ذکر این نکته مهم است که به جز رنگ بندی و شیک بودن فضا، انتخاب نوع کاشی یا سرامیک ظوری که لغزندگی ایجاد نکند مهم است. - کاشی و سرامیک بافت‌دار یا پترن‌های تزئینی: می‌توان با استفاده از این نوع کاشی و طراحی و اجرای یک الگوی خاص در قسمتی از دیوار، انرژي و دینامیسم موثری به فضا اضافه‌کرد. برخی از مدل‌های کاشی و سرامیک دارای بافت‌هایی هستند که حس سنگ و چوب را به بیننده منتقل‌کرده و فضای بسیار زیبایی را بوجود می‌آورند. - کاشی و سرامیک با طرح برجسته: یکی دیگر از مدل‌های کاشی و سرامیک که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه و استفاده در فضای سرویس‌های بهداشتی و حمام قرارگرفته‌است، کاشی و سرامیک بافت‌دار با نقش‌برجسته یا با عنوان کلی کاشی سرامیک برجسته‌ هستند. باید توجه داشت که معمولا این فضاها مستعد رشد انواع قارچ و باکتری هستند و میزان برجستگی و فرورفتگی این پوشش نباید به حدی باشد که کار نظافت کف و دیوارها را سخت و در نتیجه رشد قارچ‌ها را تسریع و آسان سازد. در حالت کلی قیمت کاشی و سرامیک در درجه اول متاثر از کیفیت و در واقع برند شرکت سازنده است. نامهایی مثل کاشی تبریز، ایفا سرام، الوند و آسیا به دلیل قدمت و کیفیت جزو محصولات درجه یک این دسته‌ از مصالح ساختمانی هستند. نکته مهم در نصب کاشی و سرامیک: یکی از مهمترین فاکتورهایی که در نوع کاشی و سرامیک مورد استفاده و در نتیجه در هزینه نهایی کار اثرمی‌گذارد، میزان رفت و آمد بر روی کف یا موارد احتمالی‌ای است که دیوارها تحمل‌می‌کنند و باعث‌‌می‌شود دسته‌بندی‌های کیفی مثل درجه یک و دو نیز بوجود بیایند.

کاشی کار و کاشی کاری