تعین کارشناسی و تعین قیمت برای تعمیرات جزیی و متوسط و بزرگ در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناس متخصص.

تمامی همکاران این مجموعه دارای بیمه مسولیت و حوادث و همچنین گواهی انجام کار میباشند

خدمات نصب کاشی، سرامیک، سنگ و همچنین تعمیرات و بازسازی انباری، سرویس بهداشتی و آشپزخانه با تعرفه مناسب

دو دهه فعالیت درنصب انواع کاشی وسرامیک واجرای بنایی داخلی ساختمان اعم از بازسازی و تغییرات داخلی منازل مسکونی

آمادگی اجرای و نصب در تمام نقاط تهران وحومه برای تعمیرات جزیی (در حد چند ساعت) + کار های متوسط (در حد چند روز) و کارهای بزرگ مطابق با زمانبندی شما جهت بازدید و اجرا.

تعمیرات جزیی به تعمیراتی گفته میشود که اجرای آن کمتر از یک روز زمان میبرد. در این گونه موارد ابتدا مشاوره تلفنی صورت میپذیرد و در صورت لزوم کارشناسی انجام میگردد

با خیال راحت تعمیرات جزیی و بازسازی خود را به ما بسپارید. شماره تماس 44260208

نصاب کاشی

کاشی بین کابینت

احتراما با توجه به حجم زیاد مطالب در این مقاله برای ارجاع به قسمت های مختلف از فهرست مطالب استفاده کنید و در هر قسمت از مقاله میتوانید با کلیک کردن بر روی دکمه فهرست مطالب به فهرست مطالب دسته بندی شده برگردید. به عنوان یک کارشناس پیشنهاد میکنیم مطالب را کامل بخوانید که یک دید کلی برای بین کابینتی داشته باشید

اهمیت کاشی بین کابینتی

به زبان ساده تر می توان گفت کاشی بین کابینتی برای استفاده در فضای های خالی میان کابینت ها می باشد که به آن backsplash نیز گفته میشود.قدیم تر ها همه آشپزخانه ها سرتاسر کابینت های فلزی داشتند و مابین آنها کاشی های گلدار کار شده بود، اما امروزه دکوراسیون ها در کل خانه تغییر کرده و آشپزخانه هم که قلب خانه است از این تغییرات مستثنی نیست، دیوار بین کابینت یکی از قسمت های است که به یکی از اجزای اصلی طراحی آشپزخانه‌ها تبدیل شده است. این دیوار پوش اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند هماهنگی جذابی بین اجزای آشپزخانه ایجاد نماید. حتی می‌تواند در بزرگ و کوچک نشان دادن فضای دکوراتیو شما تاثیرگذار باشد. از دیوار بین کابینت می‌توان چنان فضایی شیک و مدرن ساخت که چشم هر بیننده را به خود جذب کرده و آنچنان زیبا به نظر آید که گویی به آشپزخانه شباهتی ندارد و نهایت لذت را برای همه فراهم ‌سازد.

همچنین به یاد داشته باشید مهم این است که انتخاب شما از کاشی بین کابینتی [backsplash] با دکوراسیون موجود ترکیب شود. شما باید یک هماهنگی را از منطقه اشپزخانه، به صفحات کابینت، دیوارها ایجاد کنید. این همکاری رنگ و بافت برای عملکرد و زیبایی شناسی فضای آشپزی شما ضروری است.

هدف اولیه از یک backsplash آشپزخانه این است که از دیوار از مایعات که معمولا آب یا مایعات است محافظت شود،. اما بعد از بازسازی آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکور استفاده شود. که میتواند منعکس کننده حالت و احساس فضای آشپزی شماست.

مواد مختلف کاشی برای انتخاب وجود دارد. شیشه، سرامیک، پرسلن، سنگ مرمر، گرانیت و حتی فلز. یک عامل بزرگ در تصمیم گیری میزان هزینه شما و نوع دکوراسیون سایر المان های شما است . اگر شما میخواهید هزینه پائینی برای این کار کنار بگذارید، بهترین گزینه ها عبارتند از کاشی و سرامیک. اما اگر هزینه بیشتری برای اینکار میخواهید خرج کنید، ممکن است بخواهید گزینه های گران تر از قبیل سنگ مرمر، گرانیت و شیشه را در نظر بگیرید.

یادتان باشد یک نگاه خاص اما در قیمت ارزان تر هم هست
مسئله سبک امروزه هنگام انتخاب کاشی های مختلف مهم نیست. با توجه به تکنولوژی، کاشی های سرامیکی در بازار وجود دارند که طرح آنها شبیه سنگ مرمر یا حتی یک سطح فلز میباشد. این خیلی مهم است که وقتی شما میخواهید هزینه کمتری در کاشی بین کابینتی داشته باشید از سرامیک های با طرح سنگ مرر یا حتی فلزات شیک داشته باشید.

گاهی ممکن است ایجاد یک هماهنگی و تغییرات در دکوراسیون آشپزخانه کار سخت و خسته کننده ای باشد. پس بهتر است واقع بین باشیم، برای تغییرات اساسی که موجب زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه شما شود نیاز به یک ترکیب رنگ هماهنگ و اصولی میباشد و بهترین گزینه برای این کار استفاده از کاشی بین کابینتی می باشد تا زیبایی کابینت های آشپزخانه ما را در یک چشم به هم زدن چندین برابر کند. مهمترین مسئله ای که انتخاب کاشی بین کابینت یا طرح جدید بین کابینتی را برای شما سخت میکند تنوع زیاد رنگ و طرح و همچنین سایزهای مختلف میباشد. احساس میکنم انتخاب شاید ساده باشد اگر بدانید معیار ها و المان ها مختلف چگونه در کنار دیگر طرح بین کابینیتی جدید و مدرن را میسازند.

شکل و رنگ کاشی ها از نظر چیدمان بسیار دارای اهمیت می باشد. چنانچه استفاده از رنگ های متضاد باب میل شما نیست و بیشتر مایل به رنگ های ملایم هستید، پیشنهاد می کنیم رنگ های روشن و درخشان را برای کاشی بین کابینتی خود انتخاب نمایید. و اگر که در هنگام کار کردن نور بیش از اندازه موجب اذیت و آزار شما می شود، می توانید از کاشی های بین کابینتی با رنگ های مات و کدر استفاده نمایید. در این صورت مقدار بازتاب نور در فضای آشپزخانه تا حدودی کمتر خواهد شد.

هنگام ترکیب چند ایده و تطبیق المان ها دو چیز وجود دارد که می توانید انجام دهید

اینکه شما می توانید یک طراحی را انتخاب کنید که با دکور اطراف آن مطابقت دارد. به عنوان مثال، کاشی های آبی کاملا با کابینت های خاکستری ترکیب می شوند

شما می توانید یک طراحی را انتخاب کنید که به شدت متناقض با دکور موجود است و به عنوان یک سبک برجسته عمل می کند و بیشترین توجه خود را به خود جلب می کند. کاشی های موزاییک و کاشی های نقاشی شده با دست این ویژگیرا دارد. شما همچنین می توانید چیزی مانند کاشی های قرمز روشن در برابر یک دیوار سفید و صفحات سفید سفید انتخاب کنید

سبک مینیمالیست

مینیمال در لغت به معنای حد کم از تعداد و یا شدت است. در معماری رویکرد و سبک مینیمالیستی به معنی استفاده از کمترین عناصر ممکن است. ساختن منزلی با کمترین تنوع در متریال و بافت، استفاده از تعداد کمی از رنگ های اکثرا روشن و نورپردازی محدود به صورت فکر شده بر روی سطوح خاص، فضایی بسیار آرامش بخش و راحت به وجود می آورد. در حقیقت ایده اصلی طراحی مینیمال کم کردن حواشی، و رسیدن سادگی است .این سبک برگرفته از فلسفه (( ذن )) و همچنین معماری شرق دور است.

سبک مدرن

اشپزخانه شما مدرن است اگر دارای شریط زیر باشد

سبک کلاسيک

اشپزخانه شما کلاسیک است اگر دارای شریط زیر باشد

سبک روستیک

سبک روستیک که امروزه در کشورمان مورد توجه قرار گرفته است نیز در واقع زیرشاخه ای از خلوص گرایی است که علاقه زیادی به مصالح طبیعی و روستایی مانند چوب و سنگ و تکنیکهای سنتی دارد که مناسب ساخت فضاهای تفریحی و منازل ویلایی است. طراحان یاور 24 آشنایی با آخرین جنبش های معماری روز دنیا و درکنار آن تکنولوژی ها و مصالح نوین موجود را مهمترین روش برای بالا بردن سطح کیفی کار خود می دانند.

اگر دکوراسیونی با سبک مدرن و مینیمال دارید، بهتر است به دنبال مدل‌هایی ساده و مینیمال بگردید تا کاشی‌های آشپزخانه به تکمیل شدن زیبایی سبک دکوراسیون شما کمک کند. اگر آشپزخانه شما به سبک روستیک است، کاشی‌های ساده و آجری شکل که حال و هوای سبک روستیک را تداعی کنند مناسب شما است. اگر طرفدار آشپزخانه‌های ایرانی هستید، بهتر است به دنبال کاشی‌هایی با نقش و نگارهای ایرانی و دست ساز بگردید. هرچند ترکیب سبک‌ها می‌تواند زیبا و چشمگیر باشد و ممکن است کاشی‌های دست‌ساز در یک فضای مدرن و مینیمال دلنشین و زیبا باشد، اما باید در ترکیب سبک‌ها محتاطانه عمل کنید و اگر می‌خواهید کاشی‌های سنتی را به دکوراسیون مدرن خود بیاورید

اگر کابینت‌های شما یا سایر بخش‌های آشپزخانه‌تان رنگی است، انتخاب یک کاشی بین کابینتی با رنگی ملیح و خنثی به زیباتر دیده شدن آشپزخانه‌تان کمک می‌کند، حال آنکه کاشی‌های رنگی و پر از نقش و نگار ممکن است باعث آشفتگی بصری و به هم ریخته و شلوغ به نظر رسیدن آشپزخانه شود. اما اگر کابینت‌هایی به رنگ خنثی دارید، به دنبال کاشی‌های رنگارنگ و طرح دار بگردید. این کاشی‌ها به آشپزخانه شما جانی دوباره می‌دهند و از خسته‌کننده شدن فضا جلوگیری می‌کنند. هرچند باید این نکته را در نظر داشته باشید که آخرین انتخاب باید بر اساس سلیقه شما باشد. اگر عاشق فضاهای شلوغ و پر رنگ و طرفدار سبک ماکسیمالیست هستید، انتخاب کاشی‌های رنگی در کنار کابینت‌های رنگی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد

ویژگی کاشی بین کابینتی

در انتخاب کاشی بین کابینت به این نکته توجه کنید که کاشی های را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با محیط درون دارند. در انتخاب کاشی های بین کابینتی باید به نکاتی توجه داشت بنابراین کاشی ای انتخاب کنید که دارای ویژگی های زیر باشند.

قابل شستشو

 • مهمترین عامل در انتخاب کاشی این است که کاشی قابیلت شستشو را داشته باشد چرا که این امر برای بانوان بسیار مهم است. هر چند تمامی کاشی های بین کابینتی قابلیت شستشو را دارند ولی برخی از کاشی به مرور و به هنگام شسته شدن کیفیت خود را از دست می دهند.

اندازه آشپزخانه

 • ا گر آشپزخانه شما کوچک است پیشنهاد می‌شود از رنگهای سفید و روشن استفاده کنید و همچنین کاشی‌های براق می‌توانند نور بیشتری را به داخل آشپزخانه بیاورند. اگر سقف آشپزخانه شما کوتاه است بهتر است کاشی‌ها را بصورت عمودی کار کنید. اینکار باعث بلندتر نشان دادن سقفها می‌شود.

توجه به رنگ

 • در انتخاب کاشی و نوع رنگ دلخواه خود وسواس به خرج دهید و کاشی های بین کابینتی خود را طوری انتخاب کنید. که با کایبنیت شما هماهنگی داشته باشد. استفاده از کاشی دلربا در فضای بین کابینت سبب می شود تا ما اتحاد میان ملزومات آشپزخانه را مشاهده کنیم.

توجه به چگونگی چیدمان کاشی های بین کابینت

 • نوع استفاده از کابینت تاثیر بسزایی در انتخاب نوع کاشی بین کابینتی دارد. به طور مثال اگر کابینت استفاده شده شما از چوب می باشد استفاده از رنگ سبز می تواند تلفیق جالبی را به وجود آورد. اگر نور زیاد آشپزخانه شما را اذیت می کند می توانید از رنگ های ملایم استفاده کنید، و اگر رنگ های روشن شما را آزار نمی دهد می توانید از رنگ های براق و مات استفاده نمایید و زیبایی را به آشپزخانه خود هدیه دهید.

مقاوم در برابر حرارت و ضربه

 • کاشی بین کابینتی را انتخاب کنید که در برابر ضربه و همچنین حرارت مقاوم باشد، چرا که فضای آشپزخانه به دلیل وجود وسایل گرمایشی همیشه گرم است بخصوص در انتخاب کاشی های پشت اجاق گاز. ساخت آثار هنری با استفاده از کاشی های گوناگون: شما می توانید فضای بین کابینت را با کاشی های گوناگون پر کرده و اثر هنری با مدل خود بسازید، که زندگی در آن جریان داشته باشد.

توجه به صفحه روي کابينت

 • اگر در انتخاب بين کابينتي مشکل داريد، سعي کنيد اول روي انتخاب صفحه روي کابينت تمرکز کنيد. صفحه روي کابينت اسب بارکش آشپزخانه شماست و مي تواند مقدار زيادي از بودجه شما را به خود اختصاص دهد، پس در انتخاب آن دقت کنيد. براي صفحه روي کابينت تنوع کمتري به نسبت بين کابينتي در طرح و رنگ وجود دارد. صفحه روي کابينت مي تواند قبل از بين کابينتي نصب شود، پس شما قبل از ساخت کابينت خود بايد تصميم بگيريد.

انواع کاشی های بین کابینتی

کاشی های بین کابینتی دارای انواع مختلفی می باشند، که شما متناسب با سلیقه خود می توانید آنها را تهیه و مورد بهره برداری قرار دهید. در این نوشتار ما به برخی از کاشی های مورد استفاده در فضای بین کابینت اشاره خواهیم نمود که عبارتند از:

کاشی های ساده

 • کاشی های ساده همانطور که از نامش پیداشت از گذشته های دور مورد استفاده قرار می گرفته است و هم اکنون نیز دارای طرح ، مدل و رنگ های مختلفی می باشندکاشی ها با طرح ساده از انواع مدل کاشی های پرطرفدار و محبوب هستند که از این مدل کاشی ها می توانید برای دیوار و کف آشپزخانه استفاده کنید. کاشی ها با طرح ساده در اندازه های مختلف موجود هستند,

کاشی گل دار با طرح های متنوع و شیک

 • کاشی های گلدار یکی دیگر از انواع مدل کاشی آشپزخانه هستند که کمی قدیمی به نظر می رسند و اگر این مدل کاشی های قدیمی به صورت هوشمندانه در فضای آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرند می توانند زیبایی و جذابیت بیشتری را به فضای آشپزخانه بدهند.

کاشی های ریز و طرح دار

 • استفاده از کاشی بین کابینیی ریز و طرح دار چشم انداز زیبای از آشپزخانه شما را در معرض دید قرار می دهد. این کاشی های ریز توجه همگان را به سوی خود جلب می کند و می تواند آشپزخانه شما را خاص و مدرن جلوه دهد.

کاشی رنگی براق

 • استفاده از کاشی رنگی و براق سبب شادابی محیط اطراف می شود شما می توانید از این کاشی در بالای سینگ و … استفاده کنید و زیبایی را به آشپزخانه خود هدیه بدهید.

کاشی های طرح دار تو درتو و پیچیده

 • کاشی بین کابینتی خود را به شکل یک نقاشی مدرن کلاسیک در آورید و هر کسی را که وارد آشپزخانه شما می شود مجذوب طرح خود کنید.

کاشی ها از انواع مصالح مقاومی هستند که به صورتی ردیفی کنار یکدیگر چیده می شوند و سطحی را پوشش می دهند. کاشی های آشپزخانه دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند که همین تنوع زیاد کار انتخاب مدل کاشی مناسب را کمی دشوار کرده است. بهتر است طرح و رنگ کاشی های آشپزخانه را با توجه به طرح و رنگ کابینت انتخاب کنید. کاشی های طرح دار از انواع کاشی های زیبایی هستند که بیشتر در دیوار پشت اجاق گاز مورد استفاده قرار می گیرند از این مدل کاشی ها همچنین می توانید برای همه دیوار آشپزخانه و یا بخشی از دیوار استفاده کنید.

کاشی های بین کابینتی شیشه ای

شیشه بین کابینت به سه شکل و تنوع قابل اجراست:

 • شیشه بین کابینت لاکوبل تک رنگ
 • شیشه بین کابینت رنگی طرحدار دو رنگ
 • شیشه بین کابینت چاپی
 • این کاشی بین کابینتی مدرن از جنس شیشه با اسلاید کاشی می باشد که شما می توانید از این کاشی در پشت اجاق گاز استفاده کنید. این نوع کاشی ها زود تمیز می شوند و می توانید آشپزخانه خود را براق و تمیز کنید. شیشه یک متریال در دسترس، که براحتی در هر رنگی قابل استفاده هستند، طراحان به شکل کاملا خلاقانه ای آنرا در فضای بین کابینتی وارد کرده اند شما می توانید در میان هزاران طرح و رنگ یکی را که مناسب فضای شماست براحتی انتخاب کنید البته که محصول از قیمت پایین تری نسبت به تایل های فلزی برخوردار است و از نظر مقاومت در درجه پایین تری نسبت به استیل قرار می گیرد ولی برای فضای بین کابینتی که بیشتر جنبه تزئینی دارد و یا فضاهای سرویس بهداشتی که عملا فشار و حرارتی بر روی آن نیست مناسب هستند و با مقاومت در برابر انواع شوینده ها براحتی تمیز میشوند، این محصول اگر در رنگ های شفاف و طرح ساده انتخاب شوند به دلیل عبور نور فضا را بزرگتر جلوه داده و می توانند برای فضاهای کوچک و متوسط با سبک مدرن و باز استفاده شو
 • انعکاس نور و روشنایی آشپزخانه از ویژگی‌های این متریال است. ترکیب شیشه با متریال دیگر ازجمله سنگ‌های طبیعی می‌تواند جلوه آشپزخانه را دوچندان کند. استفاده از شیشه در کانتر و روی کابینت‌ها نیز رایج است. اگر در آشپزخانه تان از فلزاتی مانند فولاد و استیل استفده می کنید حتما به سیک دکوراسیون مدرن علاقه مند هستید. در سبک های دکوراسیون مدرن که مقدار بسیار زیادی از استیل استفاده می شود بهترین گزینه برای انتخاب استفاده از کاشی های بین کابینتی شیشه است. این کار سبب می شود تا دیدگاه مدرن و با ظرافت شما حفظ شود.
 • به‌عنوان‌مثال اگر جنس کابینت‌های شما از چوب است با انتخاب بین کابینتی شیشه می‌توانید کمی شیشه نیز به دکوراسیون آشپزخانه اضافه کنید که تأثیر به سزایی در زیبایی و روشنایی آشپزخانه شما خواهد داشت. ضمن اینکه شیشه‌ها با ضخامت مناسبی که دارند به‌آسانی ترک برنداشته و نمی‌شکنند. این شیشه‌ها برای پوشش کانتر و میز آشپزخانه شما نیز مناسب خواهند بود.
 • بین کابینت شیشه‌ای از تنوع رنگ بالایی برخوردار است و با هر نوع دکوراسیون و کابینت هماهنگی دارد. قرار دادن نورپردازی بر روی آن زیبایی و جلوه آن را دوچندان کرده و آشپزخانه شما را متحول می‌کند. شیشه‌های ساده و طرح دار و رنگی با کاتالوگ‌های پرشمار ممکن است انتخاب شما را بسیار سخت کند. رنگ‌های شاد و روشن و یا شیشه‌هایی با طرح‌های زیبا و یا شیشه‌های مات و ساده به‌هرحال انتخاب با شماست اما مشورت با طراحان داخلی را فراموش نکنید

کاشی استایل

 • این تصور کاملا درست است که استیل یا همان فولاد ضد زنگ آلیاژی گران بهاست ولی طراحان به شکل هنرمندانه ای از آن بهره برده اند این تایل ها به صورت ورق های نازک از استیل با طرح و رنگ متنوع به صورت موزاییک های کوچک در کنار هم و بر روی یک سطح پلیمری قرار میگیرند و به اندازه مورد نظر برای فضایی که لازم است برش می خورد، که نگرانی ها برای هزینه را از میان میبرد و می توانید با هزینه ای معقول فضایی شیک و لاکچری بوجود آورد. فلز استیل به دلیل مقاومت بالا براحتی برای هر فضایی مانند پشت گاز استفاده می شود و برای فضاهای بزرگ با سبک لاکچری که از فلز بیشتر استفاده شده باشد مناسب است.البته متریال های دیگر فلزی مانند فلز آلومینیوم نیز برای ساخت این تایل ها استفاده می شود که قیمت پایینتری دارند و از لحظ ظاهری به استیل شباهت دارند که در هنگام خرید به این نکته باید توجه داشته باشید.
 • نصب این محصول بدون نیاز به مواد ومصالح سنتی و هیچگونه درز کشی انجام می گیرد و با چسب کاشی بر روی کلیه سطوح صاف و تمیز قابل اجراست که البته نوع جدیدی از این محصول دارای پشت چسبدار بوده که نصب آنرا راحت تر کرده است. تایل های استیل علاوه بر فضای بین کابینت برای اطراف شومینه، ستونها و دیگر فضاهای داخلی و خارجی مناسب می باشد

اگر در آشپزخانه تان از فلزاتی مانند فولاد و استیل استفده می کنید حتما به سیک دکوراسیون مدرن علاقه مند هستید. در سبک های دکوراسیون مدرن که مقدار بسیار زیادی از استیل استفاده می شود بهترین گزینه برای انتخاب استفاده از کاشی های بین کابینتی استیل و شیشه است. این کار سبب می شود تا دیدگاه مدرن و با ظرافت شما حفظ شود.

آجرنسوز

 • از موادی که با نمای زیبایی که دارد می‌تواند برای فضای بین کابینت مورداستفاده قرار گیرد. رنگ‌های گرم و دل‌نشین و مقاومت در برابر ضربه و حرارت آن را تبدیل به گزینه مناسب برای فضای بین کابینت کرده است. آجرهای نسوز در کنار دیگر مصالح می‌توانند برای قسمت‌های مانند هود و اجاق نصب شوند. همچنین آجرنسوز برای نمای کانتر آشپزخانه مناسب است.

سنگ‌های طبیعی

 • سنگ‌ها علاوه بر قسمت‌هایی مانند شومینه یا کانتر آشپزخانه در فضای بین کابینت نیز کاربرد دارند. سنگ‌هایی بارنگ‌ها و طرح‌های طبیعی که بسیار مقاوم بوده و به‌آسانی فرسوده نمی‌شوند.

صفحه‌های فلزی

 • فلزات به دلیل مقاومت بالایی که دارند همواره موردتوجه قرار دارند. استفاده از صفحات فلزی با شکل‌های هندسی می‌تواند نمایی منحصربه‌فرد به آشپزخانه بدهد. ضمن اینکه مقاومت بالا در برابر ضربه و حرارت و نظافت آسان از دیگر مزیت‌های صفحات فلزی است.

اندازه آشپزخانه